Замовлення приймаються
тільки через сайт
Відправка замовлень упродовж двох-трьох днів
Мікрометри
Мікрометри гладкі тип МК згідно з ГОСТ 6507-90
Призначення та особливості мікрометрів
Робота над виготовленням деталей на токарних верстатах вимагає постійного контролю точності геометричних параметрів заготівлі деталі-еталону, що обробляється. Для здійснення цього контролю використовується маса приладів, серед них і гладкі мікрометри , про які поговоримо далі.
Про основні параметри приладу
Мікрометри гладкі МК відносяться до професійних ручних інструментів, які використовуються для вимірювання довжини та зовнішніх діаметрів малих деталей. Цей інструмент вимірювання гарантує точність визначених з його допомогою величин до 0.01 мм. Вважається одним із найпопулярніших і зручніших у використанні інструментів для проведення точного вимірювання параметрів.
Конструктивно прилад складається з таких окремих елементів:
- Скоби з п'ятою;
- Гвинта з дрібним нарізним різьбленням;
- Втулки стеблоподібної форми;
- Тріскачки.
Втулка стеблоподібної форми має 2 лінійні шкали з різними поділками – по 1 та 0.5 міліметрів. Окрема шкала з відмітками до сотої частини міліметра розташовується на конусоподібній частині барабана.
Усі параметри, правила та норми виготовлення даного виду вимірювального обладнання зафіксовані та описані у ГОСТі 6507-90. Є види мікрометрів, а відрізняються вони за діапазоном вимірювань, що проводяться. Відповідно до цієї особливості варто виділити такі види (за діапазоном):
- від 0 до 25 мм;
- від 25 до 50 мм;
- інші види, але до 900–1000 мм.
Також є більш сучасні прилади з цифровою індикацією, що полегшує процес вимірювання та гарантує їх точність. Постачання товару проводиться в повному комплекті складових деталей. Щодо точності, то існує всього два класи – перший та другий. Від цієї характеристики залежить гранична межа похибки вимірювального пристрою.
Як користуватись вимірювальним інструментом?
Щоб отримати правильні параметри деталі, яка вимірюється гладким мікрометром , потрібно проводити процес визначення параметрів відповідно до таких правил:
- Виріб, який потрібно виміряти, слід надійно закріпити між п'ятою і гвинтом;
- Перед проведенням контрольних вимірів слід стежити, щоб деталь мала погано оброблених поверхонь, слідів іржі, металевої стружки та іншого. Також не можна проводити вимірювання розпечених деталей;
- При фіксуванні тріскачку барабана слід обертати неквапливо та акуратно;
- Знімати результат вимірювань потрібно відповідно до певного порядку. Першими фіксуються розміри виробу за шкалою з розподілом в 1 мм, потім з 0.5 і наприкінці звіряються величина, яка показана на шкалі барабана;
- Отримані параметри складаються це і буде точне значення.
Вигідна пропозиція для Вас
Інтернет-магазин frezer-kr.com.ua робить Вам пропозицію купити мікрометр гладкий МК для проведення точних вимірювань. Кожному покупцеві гарантовані - низька ціна , якісне обладнання та оперативна доставка по Україні. Наявність товарів можна дізнатися за номером, який є на сайті.
З нами недорого, перевірено та надійно!
Мікрометри: ціни в Україні
Мікрометри | Ціна |
Мікрометр гладкий МК-25 (0-25) 0,01 (MTX) | 783 грн. |
Мікрометр гладкий МК-25 (0-25) 0,01 (YATO) | 1464 грн. |
Мікрометр гладкий МК-50 (25-50) 0,01 (YATO) | 1608 грн. |
Мікрометр гладкий МК-100 (75-100) 0,01 кл.2 (Калібр) | 1000 грн. |
Мікрометр гладкий МК-175 (150-175) 0,01 TQ | 2330 грн. |