Замовлення приймаються
тільки через сайт
Відправка замовлень упродовж двох-трьох днів
Мінімальне замовлення на сайті - 300 грн.
Розгортки
752 грн. З ПДВ: 903 грн.
792 грн. З ПДВ: 951 грн.
972 грн. З ПДВ: 1167 грн.
1080 грн. З ПДВ: 1296 грн.
1195 грн. З ПДВ: 1434 грн.
1310 грн. З ПДВ: 1572 грн.
1797 грн. З ПДВ: 2157 грн.
2105 грн. З ПДВ: 2526 грн.
2420 грн. З ПДВ: 2904 грн.

Найголовніше про розгортки
У токарних роботах використовується велика кількість різних металорізальних інструментів. Серед різноманітності варто виділити розгортки ручні чи машинні. Саме про ці інструменти варто поговорити докладніше.
Що то за інструмент?
Під розгорткою розуміється вузькоспеціалізований інструмент, який застосовується для обробки внутрішньої поверхні просвердлених отворів у металевих заготовках. За допомогою даної оснастки можна досягти високої точності обробки поверхні отворів.
Зовні будь-яка ручна або машинна розгортка виглядає як прут, що має певну конструкцію виступи з лезами. При порівнянні будь-які розгортки мають схожу конструкцію. Основні складові – це:
- Робоча частина інструменту, яка має ріжучі кромки, канавки, а також передню та задню поверхні. Ріжучі елементи називаються зубом чи ріжучим пером;
- Хвостова частина або хвостовик, який має циліндричну чи конічну форму. Основне застосування даної частини полягає в установці оснастки в верстат або механічному тримачі.
Найважливіша частина, яка забезпечує якість обробки поверхні отворів – це ріжучі кромки. Залежно від модифікації розгортки, кромки можуть бути різної форми, також відрізняється їхня кількість – в середньому від 6 до 16. Варто зауважити, що від кількості та особливостей конструкції леза залежить точність та якість процесу обробки.
Про класифікацію металорізального інструменту
Цей інструмент завжди використовується в комплекті, який стандартно складається з трьох видів оснащення:
- Інструмент для чорнової обробки або обдирна розгортка – її завдання усунути з порожнини отвору зайвий метал;
- Розгортка для перехідної обробки виконує основну частину передфінальної обробки отвору;
- По завершенню процесу обробки застосовується чистова розгортка, яка надає остаточного вигляду та розміру отвору.
Також існує класифікація формою хвостової частини інструмента. З огляду на це бувають циліндричні та конічні розгортки. Перші мають хвостовик у формі циліндра, який переважно використовується в машинному інструменті. Щодо розгорток під конус, то вони використовуються для обробки отвору конічної форми.
Також існує класифікація розгорток за особливостями конструкції. У цьому розумінні можна виділити 3 типи інструменту:
- Цілісні або монолітні – в основному виготовляються з вуглецевої інструментальної сталі, а також є затребуваними спеціалізованими товарами;
- Розгортки насадні – візуально це трубка з отвором усередині, за рахунок якого оснастка кріпиться на спеціальні верстати;
- Регульовані – це розсувні чи розтискні розгортки. Головна перевага полягає в тому, що один виріб може замінити декілька інструментів.
Особливості роботи
Ручний металорізальний інструмент використовується в тих випадках, коли застосування верстатного обладнання неможливе. Рух самої оснастки відбувається рахунок використання спеціального пристосування (рукоятки), яка фіксується у спеціальному отворі і розгортається вручну з певною силою натиску.
При масовому виробництві деталей та необхідності виконання великого обсягу роботи ефективніше застосовувати верстатне обладнання. Розгортка кріпиться у спеціальний патрон, а рух інструменту забезпечується рахунок наявності кулькового механізму.
Обов'язковий етап обробки – підготовка отвору за допомогою райберу з металу. Райбер ручний – це спеціальний інструмент для чищення обробленого отвору в металевій заготовці.
Нашу пропозицію
Придбати розгортку та інші товари недорого та з доставкою по Україні Ви можете у нашому інтернет-магазині. Залишіть заявку або дзвоніть за номером. Всі товари виготовлені за ГОСТом та доступні за привабливою ціною.
Розгортки: ціни в Україні
Розгортки | Ціна |
Розгортка ручна Ф 1,5 H9 | 37 грн. |
Розгортка ручна Ф 3 H7 9ХС | 30 грн. |
Розгортка ручна Ф 3 H8 9ХС | 30 грн. |
Розгортка ручна Ф 3,5 H7 9ХС | 14 грн. |
Розгортка ручна Ф 4 H8 9ХС | 30 грн. |